لینکهای مرتبط

درباره ما

پایگاه خبری (خبرگزاری) مبارز امروز

 

با هدف پوشش اخبار، رویدادها و انعکاس فعالیتهای ورزشکاران رزمی ایران و سبکهای فعال پا به عرصه مطبوعات در فضای مجازی گذاشته است.
راهی سخت و دشوار را آغاز کرده ایم که تنها حمایتهای شما عزیزان راهنما و حامی ما خواهد بود.
لازم میدانیم در همین ابتدا اهداف و اصول کاری پایگاه خبری مبارز امروز که از این به بعد به اختصار مبارز خوانده میشود را اعلام میکنیم:


- مبارز در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فعتالیت کرده و برخود لازم میداند که موازین شرعی، اخلاقی و عرفی ایران را رعایت نماید.

- مبارز وابسته به هیچ حزب، ارگان، سازمان،سبک و فدراسیونی نیست و با استقلال کامل در حوزه ورزشهای رزمی فعالیت می کند.

- رشته های ورزشی تحت پوشش مبارز به ترتیب حروف الفبا شامل: بدنسازی و پرورش اندام، بوکس، جودو، تکواندو، کاراته، کونگفو و هنرهای رزمی ایرانی، ورزشهای رزمی (رسبکهای تحت پوشش فدراسیون ورزشهای رزمی)، ووشو و انجمنهای رزمی و ورزشی مستقل خواهد بود.

- منابع خبری مبارز: خبرگزاریها، روابط عمومی فدراسیونها، روزنامه ها و اخبار و گزارشات مبارز خواهند بود.

- مبارز در سه قالب پایگاه خبری، مجله ورزشی و رزمی و سایت جامع اطلاعاتی تعریف شده است.

- راههای ارتباطی با مبارز در حال حاضر ایمیلهای این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و شماره دیتای 09218402160 است که قابلیت دریافت پیامک داشته و در فضاهای مجازی فعال میباشد. در صورت ایجاد راههای ارتباطی جدید به اطلاع خواهد رسید.

- مبارز در جهت ارتقای گسترش فعالیتهای خود از شما دعوت به همکاری میکند و درخواست داریم با ارایه نقطه نظراتتان مارا در ارتقای کمی و کیفی پایگاه خبری مبارز امروز یاری نمایید.

نمايش تقويم

« January 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي